Mijn Klacht:
gisteren weer eens geen gezinsbode. vandaag ook niet alsnog. Ga het niet meer melden. heeft geen zin.
Gewenste Oplossing:
wat dacht U?
[email protected] op 14 maart 2019 over Groninger Gezinsbode in de categorie Kranten - Regionaal
Een klant van Groninger Gezinsbode meldt herhaaldelijk problemen met de bezorging van de gezinsbode, waarbij de krant op meerdere dagen niet is ontvangen. De klant geeft aan geen zin meer te hebben om dit probleem te blijven melden.
gisteren weer eens geen gezinsbode. vandaag ook niet alsnog. Ga het niet meer melden. heeft geen zin.
wat dacht U?
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groninger Gezinsbode
Bericht van Robin van Klacht.nl
7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groninger Gezinsbode nog niet in behandeling is genomen.
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM