Klacht: Super relax verzekering verplicht moeten afsluiten Pisa airport

user-1272710 op 26 mei 2016 over Gold Car in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Gold Car
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 26 mei 2016

Bij aankomst op Pisa airport bleek dat de klant verplicht was om een extra relax verzekering van 136 euro af te sluiten bij Gold Car, ondanks dat alle verzekeringen al via het reisbureau in Nederland waren geregeld. Als de klant deze verzekering niet afnam, zou de huurauto niet worden meegegeven en zou het reeds betaalde bedrag niet worden teruggestort.

Mijn Klacht:

In nederland de autohuur compleet geregeld, inclusief alle verzekeringen bij Cold Car via het reisbureau. Bij aankomst Pisa airport autoverhuur Cold Car waren wij verplicht nog een extra relax verzekering van 136 euro af te sluiten. Wanneer wij dit bedrag niet gingen betalen kregen we geen huurauto mee en kregen we ook het geld wat inmiddels was overgemaakt door het reisbureau niet teruggestort.

Gewenste Oplossing:

Wanneer coldcar alsnog dit bedrag terugstort op onze rekening en coldcar stopt met deze gemene praktijken!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gold Car nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM