Mijn Klacht:
November 2016 een wagen gehuurd van Goldcar in Lanzarote.
Na aankomst probeert men me een extra verzekering aan te smeren. Ik betaal 87€ voor een week huur. De extra verzekering kost 110€ voor 1 week en een verzekerd bedrag van 1200€, wat me zeer veel lijkt! Ik besluit het risico te nemen.
De auto wordt afgehaald en we maken een rondje rond de wagen. Ik meld enkele kleine beschadigingen. De medewerkster weigert deze te noteren omdat deze “minder dan 5 centimeter” zijn. Ik dring aan, maar dit blijkt geen zin te hebben.
Ik breng de wagen na een week terug, er wordt een rondje rond de wagen gemaakt en er wordt me gemeld dat alles in orde is. Ik vraag of ik dit ook op papier kan krijgen. De medewerker weigert dit echter en zegt dat ik me geen zorgen hoef te maken.
10 dagen na de huur gaat er opeens het mooie ronde bedrag van 200€ van mijn VISA. Ik probeer het lokale kantoor te bereiken, maar dit nummer is niet in gebruik. Ik bel de algemene klachtendienst, krijg al op voorhand te horen dat er geen klachten van afgelopen contracten aanvaard worden. Men beweert wel dat er schade aan de achterbumper was. Ik meld dat dit niet het geval is, dat ik het schandalig vind dat men dit achteraf en na een controle van de wagen aanrekent. Ik mag een online formulier invullen. Dit is echter niet mogelijk. Mijn e-mail adres wordt niet aanvaard?!?
Gewenste Oplossing:
Ik wens deze 200€ niet te betalen.


