Klacht: Mijn borg niet teruggekregen

Hooplot op 06 oktober 2020 over Gold Car in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gold Car
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 6 oktober 2020

Een klant van Gold Car heeft een klacht ingediend omdat hij zijn borg van 351,80 euro niet heeft teruggekregen. Hij heeft in totaal 419,59 euro betaald voor de autohuur, inclusief een vooruitbetaling en kosten bij aankomst, en stelt dat er nog een bedrag van 20 euro af zou moeten gaan voor brandstof.

Mijn Klacht:

Ik heb 75,13 vooruit betaald bij aankomst 47,79
Totaal zou 122,92 de huur zijn
Ik heb totaal bij aankomst 419,59 betaald waarvan die 47,79 nog af moest dan heb is dus heb ik totaal 371,80 aan borg betaald. We hebben de tank vol getankt maar moesten nog vanaf nerja naar de airport rijden
Dus laten we zeggen dat er nog 20 euro vanaf zou gaan dan heb ik nog recht op 351,80 aan terug betaling

Gewenste Oplossing:

Mijn 350 terugbetaling van mijn borg

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gold Car

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gold Car nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hooplot
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM