Mijn Klacht:
Mijn verhaal:
Op de luchthaven Malaga bij Goldcar werden we door een medewerker geholpen die ons een extra verzekering wilde laten afsluiten van rond de 160,00. Dit hebben we geweigerd. (We hadden al een basis verzekering afgesloten via Europcar) Die meneer werd steeds bozer en gaf amper meer informatie. Erg erg onvriendelijk!!
Uiteindelijk kregen we de papieren en hebben we de auto in hun “garage” opgehaald. We zagen meteen dat er wel op 5 plaatsen schade was aangericht (stukken lak eraf, deuken, krassen) waarop we meteen naar een medewerker zijn gestapt en hem gevraagd om die schades op het papier te vermelden. Hij keek er naar en zei…..”wij kijken alleen naar schades die MEER dan 5 cm groot zijn en dat zijn deze niet”. Dus go go go!!
Bij het inleveren wilde ik de sleutel aan een medewerker achter het loket geven en een ontvangstbevestiging in bezit krijgen. Ook dat kon niet. De sleutel moest in een papieren box gedeponeerd worden. Dat hebben we ook gedaan. We vonden het een erg vreemde gang van zaken. (Ik zei tegen mijn reisgenoot dat er dan nog schade aan een auto kon worden toegebracht door derden nadat de auto was ingeleverd)
Concreet: Ik heb de huurauto ZONDER een door mij aangebrachte schade ingeleverd!! Alle schades waren al aanwezig op het moment dat wij de auto meenamen!! We hebben daar melding van gemaakt en de medewerker zei…..”no problem….go go go”.!! Mijn reisgenoot kan dit ook bevestigen. Concreet heeft Goldcar nu €420,00 van mijn creditcard gehaald wat absoluut niet terecht is.!! Ook de € 220,00 (borg 200 en overschot benzine 30) wordt niet terug gestort.
De hoofdverhuurder Autoeurope, heeft nu alle documenten en gaat Goldcar om verduidelijking vragen. Dus afwachten.
Wat ons betreft NOOIT NOOIT meer Goldcar. Dan liever bij de buren meer betalen maar waar de klant nog koning is.!!
Advies aan andere huurders: Maak van elke deuk, kras etc een foto en maak ook foto’s als je de foto achterlaat.!! Heb je in ieder geval bewijsmateriaal.
MR uit Breda
Gewenste Oplossing:
Tevreden ben ik als we ons geld terug hebben omdat het heel erg oneerlijk is om op ons schade die NIET door ons is toegebracht, te verhalen.
Goldcar personeel mogen meer aandacht besteden aan omgang met klanten. Echt heel erg zoals het bij ons, maar ook bij andere klanten is gegaan.


