Klacht: Slechte/Geen levering

Erikbr op 26 november 2021 over Go Parcel in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Go Parcel
Status Open
Datum 26 november 2021

Een klant heeft schoenen besteld bij Sneakersenzo met de verwachting dat deze op 23 november geleverd zouden worden. Na een vertraging werd de levering uitgesteld naar 25 november, maar opnieuw werd de levering verplaatst naar 26 november. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen met Go Parcel, maar kon hen niet bereiken.

Mijn Klacht:

Afgelopen maandagochtend 22 november schoenen besteld bij sneakersenzo. Deze zouden dinsdag 23 november tussen 17:30 en 21:30 uur geleverd worden. ‘s avonds heb ik gekeken en werd er aangegeven dat de bezorgen vertraagd was en zijn uiterste best deed om nog die avond te leveren.
Dat kan gebeuren, er kan natuurlijk onderweg iets gebeurt zijn, geeft niet.
Helaas niet geleverd, kijk ik de volgende ochtend en staat er ineens u pakket word donderdag tussen 17:30 en 21:30 uur geleverd. We slaan dus direct een dag over, wat in mijn ogen niet klopt. Nu keek ik donderdagochtend weer en staat er tot mijn verbazing dat het pakket vrijdag 26 november tussen 17:30 en 21:30 geleverd word. Ik ben hierop direct contact gaan zoeken met goparcel, maar deze zijn onbereikbaar, nergens een telefoonnummer te vinden. Alleen contact via klachtenformulier. Hier krijg je dan reactie op met als antwoord we starten een onderzoek. Volgens mij is dat niet zo lastig en moet dat zo opgelost zijn. Je weet immers waar het pakket zich bevindt. Nu zijn we een dag later 24 uur en het onderzoek is nog steeds bezig.
Vanochtend (vrijdag 26 november) weer gekeken en nu staat de levering op zaterdag 27 november tussen 16:00 en 21:30!
Tussendoor nog contact gehad met dhl, want volgens mij is goparcel onderdeel van dhl, ook deze kunnen niks doen, en wel voor elk gesprek €1,00 vragen.

Tevens is sneakersenzo ook niet telefonisch bereikbaar, alleen via whatsapp en mail, ook hier hele trage of geen reactie.

Alles bij elkaar echt belachelijk. Ik raad beide bedrijven echt af!

Gewenste Oplossing:

Pakket vandaag vrijdag 26 november geleverd

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Go Parcel

Reactie van de melder van de klacht Erikbr

4 jaren geleden - De levering blijft uitgesteld worden! Nu al maandag tussen 17:00 en 21:30. Reactie blijft we zijn met het onderzoek bezig. Het frustreert enorm, dit bedrijf denkt zeker niet aan hun klantvriendelijkheid. Dit zelfde geldt voor sneakersenzo.nl deze doen er ook niks aan, wat ze uiteraard wel beweren. Beide bedrijven raken zo hun klanten wel kwijt. Dit is geen reactie van goparcel maar van de plaatser.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Go Parcel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Erikbr
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM