Klacht: Gitaar niet geleverd en contact onmogelijk

agruit op 16 april 2013 over Gitaarwinkel.nl in de categorie Internetshops - Hobby en Verzamelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 april 2013

Een klant heeft een gitaar besteld en betaald bij Gitaarwinkel.nl, maar deze is nooit geleverd. Pogingen om contact op te nemen, zowel telefonisch als via e-mail, zijn tevergeefs, en ook een aangetekende brief met het verzoek om ontbinding van de aankoop en terugbetaling heeft geen reactie opgeleverd.

Mijn Klacht:

Gitaar gekocht en betaald. Werd niet geleverd. Belofte om terug te bellen wordt niet nagekomen. Daarna wordt er niet meer opgenomen. Ook op emails wordt niet gereageerd. We hebben een aangetekende brief gestuurd met het verzoek tot ontbinding van de aankoop en terugstorten van het aankoopbedrag. Ook hierop geen enkele reactie gehad, terwijl de termijn al ruimschoots verlopen is.

Gewenste Oplossing:

Terugstorten van het aankoopbedrag inclusief verzendkosten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM