Klacht: Niet bezorgt

A.G.A.Joosten op 17 januari 2022 over Gelderlander in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

per 1 januari 2021 is de bezorger gestopt met de Gelderlander te bezorgen. We hebben daarna nog twee keer de krant gekregen daarna niet meer we hebben vanaf 7 januari iedere dag melding gemaakt kunnen begrijpen dat de nieuwe bezorger eerst even de route en de adressen moet vinden maar nu moet het toch lukken. Vandaag weer gebeld met klantenservice wordt er gezegd dan moet je het lidmaatschap maar opzeggen. Jammer dat je na ruim 46 jaar lidmaatschap zo een antwoord krijgt begrijp dat ze ons zo langzamerhand beu zijn dat we iedere dag bellen maar de krant is toch te duur om voor iets te betalen wat je niet krijgt. daarom wachten we deze week nog even af geven ze nog een kans dan zeggen we het lidmaatschap op.

Gewenste Oplossing:

dat we weer iedere dag de krant krijgen.hoef niet voor 7 uur mag ook iets later begrijpen best dat het niet altijd lukt maar voor 12 uur toch lukken

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gelderlander

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gelderlander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door A.G.A.Joosten