Mijn Klacht:
Ik heb op 14 maart jl. via de site van HTB-webshops.nl via goedkopedakramen.nl een vlizotrap van het merk: Fakro besteld en hiervoor het geld (€ 192,50 incl. afleverkosten) overgemaakt.
Normaal zou de levertijd 2 tot 5 werkdagen zijn, maar na 5 dagen nog niets te hebben ontvangen heb ik gebeld naar het nummer: 06 20101904 waarbij ik een onduidelijke naam hoorde en verzocht werd de voicemail in te spreken. Dit heb ik een aantal keren gedaan, 10 keer in totaal waarvan 3 keer de voicemail ingesproken, echter zonder resultaat en op een gegeven moment was de voicemail vol.
Tevens heb ik een meerdere mailtjes gestuurd naar [email protected], maar nooit een antwoord mogen ontvangen.
Ik voel mij opgelicht en ga hiervan aangifte doen bij de politie. Tevens ga ik mijn rechtsbijstandverzekering inschakelen
Gewenste Oplossing:
Alsnog afleveren van het bestelde product of het geld terugstorten.

