Klacht: heb nooit besteld teruggestuurd en toch moet ik betalen

Connieandy op 25 oktober 2016 over Geen idee in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Geen idee
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 25 oktober 2016

Een consument ontvangt een aanmaning van 278 euro voor artikelen die hij nooit heeft besteld of teruggestuurd. Hij weigert te betalen en overweegt aangifte te doen, terwijl hij zich afvraagt waarom hij wordt bedreigd met inschakeling van een incassobureau.

Mijn Klacht:

Ik had deze artikelen nooit besteld teruggestuurd en nu krijg ik een aanmaning dat ik 278euro toch moet betalen dat ik weiger.Morgen ga ik aangifte doen.Het gaat over factuurR401 1180438.Als ik niet betaal dan wordt er een icassobureau ingeschakeld.WAAROM??

Gewenste Oplossing:

Dat ik er niks meer van hoor

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM