Klacht: Misleiding

Dave.5 op 13 juli 2016 over Gall & Gall in de categorie Slijterij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Slijterij
Status Open
Datum 13 juli 2016

Een klant van Gall & Gall ervaart misleiding bij de aankoop van een fles Suntory Yamazaki 12 jaar, die in de winkel geprijsd stond voor €74,99. Bij de kassa bleek de prijs echter €149,99 te zijn, omdat de medewerkster aangaf dat de fles niet voor de geadverteerde prijs mocht worden verkocht. De klant voelt zich hierdoor benadeeld als vaste klant.

Mijn Klacht:

Op 12-07-2016 wou ik een fles Suntory Yamazaki 12 jaar kopen.
Deze stond in het rek geprijsd voor €74,99. Vervolgens ga ik naar de kassa om mijn aankopen af te rekenen en moet ik voor dezelfde fles ineens €149,99 betalen. De vriendelijke medewerkster heeft haar baas gebeld en zij dat zij deze fles niet voor deze prijs mag verkopen.
Ik vindt dit misleiding van een vaste klant.

Gewenste Oplossing:

Als ik de fles Suntory Yamazaki 12 jaar voor de aangeboden prijs kan kopen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gall & Gall

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gall & Gall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM