Klacht: levering te laat

piento op 28 december 2018 over Gall & Gall in de categorie Slijterij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Slijterij
Status Open
Datum 28 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

op dinsdagmorgen 18 december 2018 bestelling geplaatst, op de site stond voor 22:00 besteld morgen in huis. Geen bestelling op 19 december, oke kan gebeuren, zullen drukke dagen zijn.20,21 en 22 dec. nog steeds niks binnen, verschillende keren gebeld en 3 kwartier aan de lijn, terwijl ze zeiden dat er 1 kwartier wachttijd was…niemand kunnen bereiken .Oke, dan maar een mailtje…na 3 dagen inderdaad een mailtje gekregen…Op 22-12-2018 heeft u contact met ons opgenomen. Ons streven is uw vraag binnen 3 werkdagen te beantwoorden, helaas is dit niet gelukt. Hiervoor onze excuses.
Inmiddels is het 28 december en nog steeds niets gehoord, dit was dus de eerste en laatste keer dat ik een bestelling heb geplaatst via gallgall….waardeloos!!!

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk die bestelling af leveren, het heeft al veel te lang geduurd!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gall & Gall

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gall & Gall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM