Mijn Klacht:
Albert heijn
Voorhof 12,
8212 CA Lelystad
Desiree Stevens – Visser
Kamp 2660,
8225 EJ Lelystad
0320-851186
28 november 2015 te Lelystad,
Geachte Albert heijn, Voorhof
Op 27 november 2015 vrijdag avond tussen 19:45 en 20:00. Ging ik met mijn vader mee om een flesje drank voor hem te halen.
Ik ben geboren op 09-04-1988 ( 27 jaar )
Ik ben zwanger in mijn 9e maand ( uitgerekende datum 23-12-2015 ) ik heb dus een behoorlijke buik gekregen inmiddels.
Nu was ik al niet van plan om alcohol te drinken.
Het meisje in de gal en gal vroeg mij om mijn legitimatie,
De Albert heijn is nog geen 5 minuten van mijn vaders huis hij is vaste klant bij u.
En ik ben al jaren niet meer om mijn legitimatie gevraagd dus voor die 5 minuten heb ik mijn tas thuis gelaten en verwachtte ik niet mijn legitimatie te moeten laten zien.
Ik gaf aan dat ik mij niet eens meer wettelijk hoef te legitimeren omdat ik ouder ben, dat de drank niet voor mij was en dat ik zwanger was het meisje begon zich te schamen maar omdat zij het al had gevraagd wilde ze toch even de manager erbij halen. Ik vond dit prima want ik denk die kan wel een betere inschatting maken. ( ik vind als je een fout maakt geef dat dan toe, volgens mij hadden zij zelf ook al in de gaten dat het niet correct was! )
De manager wilde zijn collega niet afvallen en ging mee in haar verhaal om mij nog eens uit te leggen hoe de wet werkt. Dat allemaal ter zijde zij mag mij wettelijk gezien beledigen, of dat klant vriendelijk is is een 2e.
Hier gaat het fout. De man achter ons is gehaast hij wilde niet langer wachten Hij zei: kunt u mij snel helpen MIJN KINDEREN ZITTEN ALLEEN IN DE AUTO….. Het meisje rekende af met hem wij zijn boos weg gelopen.. Als ik had verwacht dat zij mijn legitimatie zou vragen zou ik ook in de auto blijven zitten natuurlijk we kwamen speciaal voor gal en gal.
Het is niet zo dat ik of een 17 jarige de wet niet kent op dat gebied.
Dus een man die stiekem zijn kinderen in de auto zet dat nota bene aangeeft dat zijn kinderen in de auto zitten waarvan de kinderen waarschijnlijk minderjarig zijn omdat ze anders makkelijk alleen in de auto hadden kunnen wachten of mee hadden kunnen gaan. krijgt wel drank mee?
Ik voel mij beledigd door het meisje omdat zij dus vind dat ik doorga voor een 17 jarige!! Dat is 10 jaar verschil. De manager maaktte het er ook niet beter op in zijn handelen.
Als u mensen in een slijterij laat werken met zo’n slecht inschattings vermogen gaat er naar mijn mening iets mis bij de opleiding of bij de sollicitatie ronde. Ik vind dan ook dat het jonge meisje wat misschien zelf net achter de balie mocht staan van de slijterij, niet geschikt is voor haar functie omdat ze mij hiermee gekwetst heeft. Niet alleen om het feit dat ik doorga als 17 jarige maar ook nog als tienermoeder.
Ik zal dan ook nooit meer producten bij u kopen waar een leeftijd van boven de 18 aan verbonden is.
En ik zal voorlopig ook geen boodschappen meer doen in uw winkel. Tot dat ik wat ben afgekoeld!!
De drank hebben wij uiteindelijk gewoon zonder legitimatie in een andere winkel kunnen kopen, omdat dit voorval in alle opzichten ronduit belachelijk was! Ik stuur dit ook naar het hoofd kantoor van AH en G&G
Afzender, Desiree Stevens – Visser
Gewenste Oplossing:
Wanneer er excuses wordt aangeboden.
Voor het mega veel jonger inschatten van mijn leeftijd en te denken dat ik een tienermoeder ben.

