Klacht: Versleten bij binnenbeen

Carina125 op 10 januari 2018 over G-Star in de categorie Kledingwinkels

G-Star klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf G-Star
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 10 januari 2018

Een klant van G-Star heeft klachten over de slijtage van de broeken van het model Dadin en Davin, die snel slijten bij de binnenbeen. Ondanks dat de klant de broeken waardeert en goede service ontvangt in de winkel, vindt hij de prijs van 159,95 euro te hoog voor de kwaliteit. De klant heeft al geprobeerd om vervangende broeken te krijgen, maar deze zijn niet meer beschikbaar.

Mijn Klacht:

Al jaren weg van de broeken van dadin en davin. Al verschillende wassingen mogen dragen hiervan. Koop ze altijd bij een naaste winkel van jullie omdat zij zulke goede service verlenen. Het probleem met deze jeans is dat ze snel slijten bij de binnenbeen. Op de naad of in de stof zelf. De broeken kosten 159.95euro en vind dat voor deze prijs eigenlijk niet mogen. Ik ben al terug geweest naar de winkel en helaas hebben ze geen nieuwe voor me anders had ik deze gekregen maar julloe leveren de broeken niet meer. Ik had 2maal zwarte wassing 1 maal blauw 1 maalgrijze wassing. En 1 lichte wassing. Omdat ik het zulke fijne broeken vind wil ik het wel op deze manier proberen. Ik voel me zekerder en fijn in deze broeken. Ik heb fotos bijgevoegd van al mijn dadin en davin broeken

Gewenste Oplossing:

Een eventuele vergoeding van een nieuwe broek.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM