Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Free Record Shop in de categorie CD- en DVD winkels. Bovenaan deze pagina staat het aantal... Lees meer >
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over Free Record Shop in de categorie CD- en DVD winkels. Bovenaan deze pagina staat het aantal klachten en het oplospercentage van Free Record Shop en de snelheid waarmee Free Record Shop klachten in behandeling neemt en oplost. Mocht u ook een klacht willen indienen over Free Record Shop dan kunt u dat doen door hierboven op Klacht Melden te klikken.
Hoe kan ik een klacht over Free Record Shop melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Free Record Shop? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Free Record Shop, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Free Record Shop contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
U kunt een klacht over Free Record Shop indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Free Record Shop.
Hoeveel klachten zijn er over Free Record Shop?
Op Klacht.nl zijn in totaal 300 klachten over Free Record Shop ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over CD- en DVD winkels.
Lost Free Record Shop klachten op?
Van de klachten over Free Record Shop wordt 28% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 84 van de 300 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Free Record Shop?
De meest voorkomende klachten over Free Record Shop gaan over CD- en DVD winkels.
Hoe neem ik contact op met Free Record Shop?
U kunt contact opnemen met Free Record Shop door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van Free Record Shop?
Free Record Shop heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,0 op 10, gebaseerd op 7 beoordelingen.
Is Free Record Shop betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Free Record Shop een gemiddelde beoordeling van 2,0 op 10 uit 7 beoordelingen en een oplospercentage van 28% over 300 klachten. Of Free Record Shop betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Hoe snel reageert Free Record Shop op klachten?
Free Record Shop reageert gemiddeld binnen 10 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Free Record Shop?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Free Record Shop niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Op 20/12/2013 heb ik de Sims 3 Studententijd bestelt, ik heb netjes een bericht ontvangen dat de bestelling ontvangen is. Ik heb nog steeds niks ontvangen en de site is offline, ook is het heel moeilijk te achterhalen waarom dit... Lees meer
29/12/2013 heb ik Battlefield china rising besteld voor de Playstation 4, enkele uren later ontving ik een mail met de melding dat deze uitgesteld was, erg vreemd als deze al in de winkels ligt.
hierop heb ik de klantenservice gebeld, na... Lees meer
Bestelling DVD box Harry Potter (artikelnummer: 0121868751) van 23-12-13 (voor 21.00 uur) zou 24-12-13 thuis worden geleverd. Op 27-12-13 een email van de FRS ontvangen met de mededeling dat de bestelling is vertraagd en dat niet exact kan worden aangeven... Lees meer
Op 24/12 heb ik bovenstaande spel besteld voor de Wii. Wel betaald, uiteraard nog niet ontvangen. Site uit de lucht, telefonisch niet bereikbaar!!! Geen reactie ontvangen op mijn klacht per mail. Hoop dat ik mijn geld wel terug krijg.....? Lees meer
Ik had op 29-12-13 vijf dvd's besteld, en heb ze nog altijd niet ontvangen! Maar wel betaald! Heb zelfs nog niet eens een e-mail gehad van free record shop! En nu staat de website op zwart, mooi is dat staan... Lees meer
Hallo,
Ik heb op 2 dec 2013 een Disney, Infinity Play Set + Landmark Piece (Toy Story) besteld voor de Disney Infinity samen met nog 2 produkten. Ik heb op 18 dec 2 artikelen ontvangen maar de laatste heb ik tot... Lees meer
Op 27 december heb ik seizoen 1 tm 3 besteld bij free record shop. Alles betaald, maar nog niks ontvangen. Site staat nu niet meer online en zit toto op heden nog steeds te wachten en heb nog geen reactie. Lees meer
Vorige week een Blu-Ray DVD gekocht die volgende dag in huis zou komen. Nog steeds niets gehoord en de site is ook niet meer beschikbaar. Heel vervelend dit! Lees meer
Op 27 November het xbox spel Dirt3complete edition besteld,en nog steeds.niet binnen.nu blijkt dat alles failliet is.Schandalig dat er gewoon nog besteld kon
worden.Je krijgt ook helemaal geen email of iets dergelijks.
Nu kan ik ws naar mijn artikel fluiten.Wel lekker... Lees meer
Vandaag als oplossing van de vorige klacht een standaard mail van free record shop gehad dat ik mijn geld retour krijg. Is dit wel zo? Houden ze de schijn hoog, net als de telefoniste die de vorige keer zei dat... Lees meer