Mijn Klacht:
Na ruim 1 maand heeft onze inbouw combimagnetron het al begeven. De magnetron doet het niet meer. Gebeld de met klantenservice van de Media Markt. Medewerker geeft aan dat zoiets niet te repareren is en dat wij dan ons geld terug krijgen of een ander apparaat maar dat wij daarvoor wel naar de winkel terug moeten. Gebeld met winkel. Daar wordt gezegd dat wij naar her servicecentrum moeten bij de winkel. Als wij aangeven dat het apparaat loeizwaar is wordt er gezegd dat wij ons kunnen melden bij de balie en dat wij daar een muntje krijgen zodat wij daar met de auto kunnen heenrijden.
Apparaat met de nodige moeite in de auto gezet en naar de Media Markt gereden. Na lang wachten eindelijk aan de beurt. Ons probleem voorgelegd. Medewerker moet met iemand overleggen. Hij komt terug met een telefoonnummer van Samsung. Voor ons apparaat geld thuisservice. Er komt dan iemand langs voor reparatie. Als wij refereren aan ons gesprek met de klantenservice wordt er gezegd dat wij kunnen kiezen: of het apparaat wordt opgestuurd of wij bellen zelf met Samsung.
Van retourneren is geen sprake. Duidelijk aangegeven dat wij het niet eens zijn met deze gang van zaken maar onverrichterzake naar huis gegaan. Voor niets naar winkel gereden en opnieuw sjouwen met het zware apparaat.
Gewenste Oplossing:
Wij hebben geen enkel vertrouwen in een apparaat dat het op zo'n korte termijn al begeeft en wij willen ons geld terug.

