Mijn Klacht:
FIBER laat retoeurzendingen sturen naar een ander bedrijf dan zijzelf. Als het pakket daar aankomt wordt niet de moeite gedaan om vast te leggen van wie afkomstig en voor wie bedoeld. FIBER stelt dat de verzendende partij ALTIJD een Track en Trace code mailt aan FIBER zodat aan de hand van uitsluitend daarvan “intern” kan worden “getraceerd” ALs de klant deze track en tracecode om wat voor reden dan ook niet mailt wordt er ALTIJD van uitgegaan dat het pakket niet is verstuurd. Deze wekwijze heeft als prettige bijkomstigheid dat FIBER in alle gevallen dat de klant geen Track en Tracecode opstuurt een vette nota kan sturen. Dat is misbruik van het track en tracesysteem zoals het ooitbedoeld was. Er staat notabene op de nota..Geen track en trace code. De wet schrijft voor dat de ontvanger ten goeder trouw moet zijn en wanneer de klant ALLE informatie die benodigd is voor het traceren zoals dat bedoeld is heeft meegestuurd dat dat voldoende is. Ik heb in het pakket op twee plaatsen klantnummer, NAW gegevens etc mee gestuurd. Dus daar kan het niet aan liggen. FIBER hanteert een werkwijze die niet volgens Het Burgerlijk Wetboek is getolereerd.En zeker niet in de geest van de wet.
Blijkens de social media sta ik niet alleen in het slachtoffer van deze praktijken. Daarom ga ik deze zaak hogerop spelen als niet aan onderstaande eis wordt voldaan
Gewenste Oplossing:
1- Wanneer FIBER de gefactureerde 169 euro terugstort.
2- En afstapt van de gemakzuchtige houding om de klanten ALTIJD te laten betalen voor eenzijdig opgelegde bewijslast. Deze werkwijze van FIBER heeft veel weg van een oneerlijk en oneigenlijk verdienmodel.


