Klacht: oplichting door verkoper

h. cortumme op 01 oktober 2014 over Fiber Nederland in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben inmiddels een passende compensatie geboden voor het ongemak.

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 1 oktober 2014

Een klant van Fiber Nederland heeft een klacht ingediend over misleidende informatie van een deurverkoper. De verkoper beloofde dat de service en het maandbedrag gelijk zouden blijven aan die van de vorige leverancier, maar de klant ervoer aanzienlijke verschillen in het zenderpakket en de service. Bovendien was de verkoper niet bereikbaar voor ondersteuning, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

De deurverkoper van fiber heeft ons een heel ander plaatje geschetst dan er uiteindelijk geleverd wordt. Deze verkoper heeft ons verzekerd dat alles hetzelfde zou blijven dan bij onze vorige leverancier (telfort), waar we overigens best tevreden over waren. En de omzetting verder met een druk op de knop geregeld zou zijn. Uiteindelijk omgegaan door het maandbedrag en de korte lijnen in de service zoals de verkoper deze schetste. Uiteindelijk blijkt niets minder waar, zender pakket is anders, geen opname functie, etc. En de verkoper zou bereikbaar zijn bij alle problemen, echter het opgegeven nummer wordt niet beantwoord. Deze verkoper heeft meerdere malen in het gesprek leugens verkondigd, ook toen er op bepaalde zaken werd kritisch doorgevraagd. Heel triest dat er op deze manier zaken gedaan worden. Daarnaast komt men na deze klacht te hebben ingediend absoluut niet met een bevredigend antwoord, daarnaast gaat ook hierbij alles over verschillende schijven wat de communicatie niet makkelijk maakt. Dus spijt van onze overstap.

Gewenste Oplossing:

Als fiber de gemaakte afspraken nakomt, en we dezelfde mogelijkheden hebben qua opname functie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fiber Nederland in behandeling genomen

Bericht van Fiber Nederland

11 jaren geleden - Geachte heer Cortumme, Wat vervelend dat er onduidelijkheden zijn. Wij hebben alle afspraken zoals die in de overeenkomst zijn gemaakt per post aan u bevestigd. Wij zullen uw situatie bekijken en zien wat we kunnen doen om tot oplossing te komen. Met vriendelijke groet, Barbara de Bont

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fiber Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Fiber Nederland

Heeft op 09 december 2014 om 10:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben inmiddels een passende compensatie geboden voor het ongemak.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie