Mijn Klacht:
Heb een abonnement afgesloten bij fiber aangegeven wanneer we de modem wilden ontvangen is jet te vroeg toegestuurd waardoor het retour is gegaan omdat we er nog niet woonden.
Heb ze 3 weken proberen te bellen (sta steeds min 45 min in de wacht) eindelijk te pakken modum toegestuurd gekregen is er nu een storing wat verholpen moet worden. Ben nu weer 1.5 week verder en natuurlijk de 2de nota hebben we ook al weer ontvangen. Maar nog steeds geen internet.
Heb zelf maar om een nummer van de monteur gevraagd want anders gebeurd er niets. Was een verkeerd nummer maar ze hadden ook nog geen melding ontvangen. En maar geduldig wachten krijgen we te horen….
Gewenste Oplossing:
Als het is opgelost natuurlijk en wil mijn geld van 2 maanden terug en telefooonkosten van 2 maanden. Wel 15x gebeld en steeds 45 min in de wacht als het al niet langer is.


