Klacht: Mogelijkheden voor opname

Don van Staalduinen op 04 januari 2016 over Fiber Nederland in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 januari 2016

Klant van Fiber Nederland sinds juli 2015 ervaart problemen met het opnamepakket en HBO. Er is geen mogelijkheid om live tv te pauzeren, en het instellen van uitlooptijden voor opnames is niet mogelijk. Daarnaast zijn er problemen met de synchronisatie van netten met de tv-gids en de lipsynchronisatie bij het terugkijken van films en series, waarbij Fiber aangeeft dat men aan deze klachten werkt.

Mijn Klacht:

Sinds juli 2015 klant bij Fiber met ondermeer een opname pakket en HBO.
Niet mogelijk blijkt pauzeren bij het kijken van live tv.
Geen uitlooptijd in te stellen voor opnames. Sommige netten lopen niet synchroon met tv gids, dus je mist dan altijd het eind van een film.
Een film of serie van HBO terugkijken is zelden lipsynchroon.
Klachten zijn bekend bij Fiber en als mededeling krijg je te horen dat men er aan werkt.

Gewenste Oplossing:

Als de problemen opgelost zijn of er voor niet geleverde diensten korting op mijn abonnement komt. We hebben het hier over diensten die bij andere aanbieders al jaren goed werken.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fiber Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fiber Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie