Mijn Klacht:
Vanaf het begin dat ik klant ben bij fiber heb ik al problemen.
Het aansluiten was al een ramp en kon niet en ben ik verkeerd over geïnformeerd.
Vervolgens heb ik niks dan storing gehad, hier heb ik heel vaak over gebeld, dan werd er beloofd terug te bellen of dat er een monteur langs zou komen, niet dus. Of ik kreeg na een paar dagen een berichtje met de mededeling, storing opgelost, niet dus. Ik weer reageren, ik heb constant alles gedaan wat ze vroegen, tot op de minuut alles genoteerd, alle kabels veranderd, gewisseld, hardware gewisseld, uren heb ik aan de telefoon doorgebracht.
Reactie’s van fiber zijn, we bellen, niet dus, storing is opgelost, ook niet dus, we regelen het, niet dus. Als ik vraag om compensatie voor de ellende krijg ik te horen dat de storing verholpen moet zijn, maar dat is het dan natuurlijk niet, vervolgens zogenaamd weer opgelost, compensatie ook niet. Zo gaat het al meer dan 1,5 jaar, staan 18 tickets op myfiber. en dan nog alle keren dat ik gebeld heb. Nu heb ik zogenaamd maar een klein beetje storing gehad en ben ik daar volgens fiber ook voor gecompenseerd, want ik zou niet alles hebben doorgegeven. Tuurlijk alles is mijn schuld. Ik heb zeker alles doorgegeven, heb altijd alles gedaan wat ze vroegen en ik heb altijd alles netjes betaald. Het enige wat fiber doet is liegen en niet nakomen wat ze beloven en niet leveren waar ik voor betaal.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik eindelijk gecompenseerd word voor meer dan 1,5 jaar storing en ellende en dat ik geen klant meer hoef te zijn van dit verschrikkelijke bedrijf.


