Klacht: ongeoorloofde afschrijving

Ben Bremer op 20 februari 2014 over Fairflirt in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Fairflirt
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 20 februari 2014

Een gebruiker van Fairflirt heeft zich na korte tijd uitgeschreven, maar ontvangt nog steeds maandelijkse afschrijvingen van €34,90. De klager beschouwt deze afschrijvingen als ongeoorloofd en beschuldigt het bedrijf van diefstal en oplichting.

Mijn Klacht:

Ook al ben ik even op fairflirt geweest, ik heb me snel uitgeschreven omdat dit alles fakes is. Toch wordt er iedere maand €34,90 afgeschreven. Pure diefstal en oplichting.

Gewenste Oplossing:

stoppen met mijn rekening plunderen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fairflirt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fairflirt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM