Klacht: mijn proefiel is vast gezet

iipacmanZz op 28 juni 2022 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 28 juni 2022

Een gebruiker heeft problemen met het uploaden van zijn identiteitsbewijs op Facebook, waardoor zijn profiel is vergrendeld. Na meerdere pogingen om het bestand te uploaden, ontvangt hij een foutmelding die aangeeft dat hij te vaak deze actie heeft geprobeerd. De gebruiker zoekt naar een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

beste.

mijn proefiel is vast gezet Je identiteitsbewijs uploaden krijg ik de zien in het beging toen ik probeerde krijg ik melding bestand is te groot en heb de foto over gezet naar vast computer maar nu kan ik het gewoon niet meer uploaden omdat ik het te vaak heb geprobeerd (Er is een fout opgetreden.
We beperken hoe vaak je bepaalde dingen kunt doen op Facebook om misbruik te voorkomen. Probeer het later opnieuw.) tussen de ( ) sta de melding. wat kan ik hier aan doen

Gewenste Oplossing:

ik hoop dat ik miss per mail contact met iemand kan krijgen en zo de gegevens kan bezorgen die ze nodig hebben

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door iipacmanZz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM