Mijn Klacht:
L.S.
Sorry dat ik nu pas reageer maar ik heb afgelopen week meer in het ziekenhuis gezeten als wat anders.Daar mijn Man ernstig ziek is gebruikt hij heel veel wegwerp washandjes 3 halen 2 betalen. ik dacht leuk om wat voorraad in te slaan, maar helaas waren er maar 3 pakjes voorradig.
De Magnesium pillen waren niet te krijgen hadden ze niet geleverd gekregen dat gaat om de voorraad pot van 200 stuks.
De oordopjes voor geluid te reduceren
,daar kreeg ik geen korting op omdat ze volgens de verkoopster onder de medicijnen vallen. Sorry maar ik hoef geen OORDOPJES om in mijn mond of anus te steken, het is voor mij geen medicijn.
Ik heb al vaker mis gepakt en iedere keer weer een andere smoes.
Het lijkt wel een reclame stunt om mensen te trekken i.p.v. tegemoet te komen met korting.
Als het zo moet hoeven jullie mij geen nieuwsbrief meer te sturen voor actie die niet in de winkel liggen of niet geleverd worden.
Gewenste Oplossing:
Als er gebeurd wat er beloofd word, en artikelen voldoende in de winkel liggen waar reclame van gemaakt word.

