Klacht: Zwaar opgelicht

AB135 op 15 augustus 2018 over Europcar in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Europcar has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 augustus 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw de Koning, Ik zag uw klacht melding via klacht.nl. Ik betreur uw ervaring. Helaas heeft Europcar Nederland geen mandaat om deze klacht in behandeling te nemen. De boeking is niet door ons gemaakt en de verhuring niet door...

Bedrijf Europcar
Categorie Autoverhuur
Status Opgelost
Datum 15 augustus 2018

Een klant heeft een auto gehuurd via Rentalcars in Valencia en hiervoor al € 341,48 betaald, inclusief volledige verzekering. Bij het ophalen van de auto bij Interrent (Europcar) werd echter een Spaans document getekend, waarna er opnieuw € 273,12 van de creditcard werd afgeschreven. De klant is nu in contact met Rentalcars, maar ervaart weinig vertrouwen in een snelle oplossing.

Mijn Klacht:

Ik heb via Rentalcars een auto in Valencia gehuurd voor 2 weken en ook direct € 341,48 met mijn creditcard voldaan. Dit was een boeking incl full insurance! Vervolgens komen wij aan de balie bij Interrent (Europcar) in Valencia en overhandig alle documenten van Rentalcars aan de dame. Zij heeft dus duidelijk kunnen zien wat wij geboekt en ook al betaald hadden.
Toch liet ze mij een Spaans document tekenen en werd er vervolgens weer een bedrag van € 273,12 afgeschreven van mijn creditcard. Nu bezig met Rentalcars maar mag nog niet vlotten en heb er weinig vertrouwen in!

Gewenste Oplossing:

Ik ben uiteraard tevreden als ik het bedrag van € 273,12 teruggestort krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Europcar

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Europcar nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Europcar in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Europcar een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Europcar

Heeft op 27 augustus 2018 om 12:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw de Koning,

Ik zag uw klacht melding via klacht.nl. Ik betreur uw ervaring. Helaas heeft Europcar Nederland geen mandaat om deze klacht in behandeling te nemen. De boeking is niet door ons gemaakt en de verhuring niet door ons verzorgd. Ik adviseer u om contact op te nemen met Rentalcars, uw reserverende partij. Zij kunnen u verder van dienst zijn.

Met vriendelijke groet,

Yvonne Gielisse
Europcar Nederland

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM