Klacht: Levertijd!!!!!!

Coz op 15 februari 2022 over Etrias in de categorie Lifestyle winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Etrias
Categorie Lifestyle winkels
Status Open
Datum 15 februari 2022

Een klant van Etrias heeft een klacht ingediend over de lange levertijd van zijn bestelling met ordernummer ET102668180. Ondanks dat de zending een week geleden is aangemeld bij DHL, is deze nog steeds niet aangekomen. De klant uit zijn bezorgdheid over de leveringsproblemen, zoals ook blijkt uit andere reviews, en overweegt om persoonlijk langs te gaan.

Mijn Klacht:

Levertijd, Levertijd, wel aangemeld bij DHL een week geleden maar nog niets aangeleverd..order nr: ET102668180. Na het lezen van veel reviews is het leveren echt een probleem, ik kan er een keer langs gaan, kom er bijna langs als ik naar mijn werk in Den Bosch ga, zal ook aan collega’s uit Boxtel eens vragen, er werken er bij ons nogal wat uit Boxtel…..ben echt benieuwd wanneer het komt….WORDT VERVOLGD…..

Gewenste Oplossing:

Zo snel mogelijk afleveren

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM