Klacht: Te late aansluiting

Otterdijk op 06 februari 2021 over Enexis in de categorie Netbeheerder

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag Bob, Ik kan me goed voorstellen dat zo’n vertraging voor behoorlijke problemen kan zorgen en dat jullie nu in de knel zitten met de oplevering op 1 maart! Ik kan teruglezen dat je collega meneer Kremers en meneer Vlassak...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Enexis
Categorie Netbeheerder
Status Opgelost
Datum 6 februari 2021

Een huurder heeft op 17 september een aanvraag ingediend voor de aansluiting van vier appartementen op gas en elektriciteit bij Enexis. Na een akkoord op 7 oktober zou de aannemer de aansluiting in week 4 uitvoeren, maar dit is uitgesteld naar week 23 van 2021, waardoor de huurders in de kou komen te staan, aangezien zij hun huidige woningen al hebben opgezegd.

Mijn Klacht:

17 sept aanvraag ingediend om 4 appartementen aan te sluiten op gas en electra.7 okt akkoord verklaring ondertekend.
Aannemer zou dit in week 4 komen maken.
Nu bericht gehad van de aannemer dat dit week 23 van 2021 wordt ipv week 4.Huurders
Betrekken 1 maart 2021 deze woningen ,wat ruimschoots gehaald kan worden als Enexis zich aan hun afspraken zou houden.

Deze huurder hebben hun huidige woningen al opgezegd ,m.a.w. ze staan zometeen in de koude omdat Enexis zich niet inspant om het te regelen

Gewenste Oplossing:

Ik moet voor 1 maart gas en electra in die appartementen hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Enexis in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Enexis een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Enexis

Heeft op 06 februari 2021 om 16:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag Bob,

Ik kan me goed voorstellen dat zo’n vertraging voor behoorlijke problemen kan zorgen en dat jullie nu in de knel zitten met de oplevering op 1 maart! Ik kan teruglezen dat je collega meneer Kremers en meneer Vlassak al contact hebben gehad met onze klachtenafdeling over deze vertraging.

Je collega meneer Vlassak was op 1 oktober, dus voor jullie akkoordverklaring, al per e-mail op de hoogte gesteld van de 32 weken levertijd. Deze vertraging is het resultaat van een netuitbreiding die nodig is voordat wij de betreffende aansluitingen kunnen realiseren. Diezelfde maand hebben we vervolgens goedkeuring gekregen voor de uitvoer van onze werkzaamheden.

Wat bespoediging betreft, wij verwachten volgende week de resultaten van het bodemonderzoek en daarna kunnen wij de mogelijkheden verkennen voor een eerdere uitvoer. Ik wil je aanraden om ook met je collega meneer Kremers te spreken, hij weet het verloop van de klachtafhandeling en heeft hier ook de nodige contacten voor! Ik kan hier zelf minder in betekenen dan de contacten die je collega heeft, dus ik raad jullie dan ook aan om het gesprek daar voort te zetten.

Ik hoop op dat er een snellere afwikkeling mogelijk is, zodat jullie de appartementen toch op tijd met energie kunnen opleveren.

Martijn
Webcare Enexis Netbeheer B.V.

Otterdijk

Heeft op 08 februari 2021 om 14:08 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dit is namelijk geen oplossing .December 2020 mail ontvangen om de werkzaamheden met van der Steen (jullie aannemer ) in te plannen.

Van der Steen zegt in week 4 2021 de werkzaamheden te gaan verrichten.

Dus een passende oplossing zou wenselijk zijn ,omdat de huurder 1 maart in het pand moeten kunnen en met verwarming .

Bericht van

5 jaren geleden - Dag Bob, Ik begrijp heel goed dat je dat als gewenste oplossing wilt, alleen zoals collega Martijn al aangeeft is dat niet iets wat wij voor je in orde kunnen maken. Het bodemonderzoek moet nog even afgewacht worden en ik denk dat je verder toch het beste je collega de heer Kremers hierover kan contacten. Hij heeft de juiste contacten al. Ik hoop op een goede en voorspoedige afloop! Jolene Webcare Enexis Netbeheer B.V.

Alle klachten die gemeld zijn door Otterdijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM