Klacht: Langdurige kwestie na opzegging gaslevering

klager7346905d op 03 augustus 2026 over Enexis in de categorie Netbeheerder

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Enexis
Categorie Netbeheerder
Status Open
Datum 3 augustus 2026

Na de opzegging van de gaslevering 1,5 jaar geleden heeft de klager nog steeds geen oplossing ontvangen. Bij navraag blijkt dat de klager zelf contact moet opnemen met de aannemer, wat als frustrerend wordt ervaren. De klager vindt dat het de verantwoordelijkheid van Enexis is om dit probleem op te lossen en contact op te nemen met de aannemer.

Mijn Klacht:

Ik heb 1,5 jaar geleden mijn gaslevering opgezegd, maar tot op heden heb ik nog steeds geen oplossing ontvangen. Bij navraag blijkt dat ik zelf contact moet opnemen met de aannemer, wat voor mij erg frustrerend is. Het lijkt mij de verantwoordelijkheid van Enexis om dit probleem op te lossen en contact op te nemen met de aannemer in plaats van de klant hiermee te belasten.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Enexis om zelf contact op te nemen met de aannemer en deze kwestie zo snel mogelijk op te lossen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 weken geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Enexis

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 weken geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Enexis

Reactie van de melder van de klacht klager7346905d

3 weken geleden - te veel stappen en zij hebben altijd gelijk denken ze.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 weken geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Enexis nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager7346905d
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM