Klacht: Wegens sneeuw , zeer beperkte toegang attracties

[email protected] op 29 december 2014 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 29 december 2014

Een bezoeker van de Efteling heeft geklaagd over de beperkte toegang tot attracties tijdens hun verblijf van drie nachten in Bosrijk, waarvoor zij ongeveer € 1100,- hebben betaald. Op alle drie de dagen waren er aanzienlijke beperkingen, met op de eerste dag bijna alle attracties gesloten en op de tweede en derde dag alle buitenattracties. De klager begrijpt de situatie, maar vindt de prijs in verhouding tot de geboden ervaring te hoog.

Mijn Klacht:

We hadden 3 overnachtingen (+- € 1100,-) in bosrijk, waarvan we 3 dagen zeer beperkte toegang tot de attracties hadden . Dag 1 ( 27 dec)was echt bijna alles gesloten . Dag 2 waren alle buiten attracties gesloten . Dag 3 idem . Snap dat dit jullie ook overkomen is , maar vind het dan wel veel geld voor weinig.

Gewenste Oplossing:

Misschien is deels een vergoeding terug te krijgen?
En als we een keertje terug mogen komen met een arrangement in bosrijk zijn we helemaal gelukkig!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Efteling

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Efteling over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Efteling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM