Klacht: Verloren voorwerp

Mugen888 op 11 juni 2018 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 11 juni 2018

Steven Li heeft op 3 juni zijn zonnebril verloren tijdens een rit met Joris en de Draak in de Efteling. Na zijn melding ontving hij een standaardreactie dat het voorwerp na vijf dagen niet was teruggevonden, wat hem doet twijfelen aan de inspanningen van het park om zijn zonnebril te zoeken. Hij verzoekt het park om extra moeite te doen en onder de spoor naar zijn Ray-Ban aviator zonnebril te zoeken.

Mijn Klacht:

Beste ,

Ik heb laatst een mailtje gestuurd naar jullie dat ik op zondag 3 juni tijdens een rit met joris en de draak mijn zonnebril kwijt ben geraakt. Maar ik kreeg standaard een mailtje van jullie dat er na 5 dagen niet terug wordt gevonden dat het gewwon niet meer gevonden wordt

Ik vraag me ook af of dat jullie ook moeite voor heeft gedaan. Het is namelijk tijdens de rit: het is gewoon afgevlogen van mijn hals

Ik vraag jullie ook vriendelijk om het onder de spoor gaat zoeken.

Ik hoop dat ik genoeg infomatie heb gegeven om toch mijn zonnebril van het rayban avaitor gaat zoeken onder de spoor.

Mvg, Steven Li

Gewenste Oplossing:

Als het echt wordt gezocht en niet zomaar een standaard mailtje terug sturen naar mij

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Efteling

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Efteling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM