Klacht: Tickets verlopen

MariekeML op 12 juli 2022 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status In behandeling
Datum 12 juli 2022

Een klant heeft in december 2021 twee tickets gekocht voor een bezoek aan de Efteling op 1 januari 2022, maar door Corona kon dit niet doorgaan. Na meerdere e-mails zonder antwoord te hebben ontvangen, werd telefonisch bevestigd dat de tickets niet meer geldig zijn en niet kunnen worden omgebboekt, wat resulteert in een verlies van 86 euro. Het betrof een kerstcadeau voor de zoon van de klager en zijn Zweedse vriendin.

Mijn Klacht:

In december 2021 2 tickets gekocht voor 1 januari 2022, ging door Corona niet door. Meerdere e-mails gestuurd met de vraag of ik ze in 2022 kon gebruiken maar geen antwoord gehad. Nu maar gebeld en na een kwartier wachten te horen gekregen dat ze niet meer geldig zijn en niet met bijbetaling ongeboekt kunnen worden. Euro 86 weggegooid, was kerstkado voor mijn zoon en zijn Zweedse vriendin die in Juli weer hierheen komt.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe tickets met eventuele bijbetaling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Efteling over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Efteling in behandeling genomen

Bericht van Efteling

3 jaren geleden - Vanwege de sluiting van het Efteling park door coronamaatregelen in de periode 19 december 2021 t/m 25 januari 2022 is de geldigheid van veel van onze tickets verlengd. De meeste tickets waren in eerste instantie geldig tot en met 9 januari 2022. Later hebben we de geldigheid nog eens verlengd tot en met 13 mei 2022. We zijn met deze verlenging dus extra coulant geweest naar onze gasten en hebben ze ruim de tijd gegeven om de tickets te gebruiken. Tickets die verlopen zijn, kunnen daarom niet meer verlengd worden. We hopen je desondanks toch nog een keer te mogen verwelkomen in ons park. ^Jamie

Reactie van de melder van de klacht MariekeML

3 jaren geleden - Ik heb meerdere malen per e-mail gevraagd wat de geldigheid was van de tickets maar geen reaktie gehad. Het was een kado voor mijn zoon en zijn Zweedse vriendin die in de kerstvakantie hier was en nu in juli weer een week komt. De periode t/m. 13 mei hadden wij dus niets aan en is ook niet rechtstreeks gecommuniceerd, terwijl de annulering door jullie wel rechtstreeks is gecommuniceerd.

Alle klachten die gemeld zijn door MariekeML
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM