Mijn Klacht:
Beste,
we hebben vlak voor de eerste coronagolf tickets gekocht voor de efteling via de albert heyn actie. Door corona konden we niet gaan. De tickets waren geldig tot 15 november.
Die geldigheid hebben ze verlengd naar 18 december (start van het kerstverlof) Aangezien we in België wonen zijn wij NIET in de mogelijkheid om naar Nederland te gaan. We hebben dan ook gebeld naar de Efteling (niemand neemt op), gemaild (we krijgen sinds 8/12/20 zelfs geen antwoord meer) met de vraag om ofwel de geldigheid te verlengen ofwel een waardebon te geven zodat we tenminste op een ander gepast tijdstip van een dagje efteling kunnen genieten. De tickets zijn meer dan 100 euro waard en dat is toch erg zonde om dat zomaar kwijt te spelen.
We weten niet meer hoe we dit kunnen oplossen. Hopelijk kan het via deze weg.
We begrijpen dat het moeilijke tijden zijn maar dit keurt het toch niet goed dat de efteling totaal geen tegemoetkoming wil doen?
We willen zeer graag een dag naar de efteling komen maar dan moet het regelbaar zijn en vooral veilig. Bijgevolg willen we graag ofwel een goede verlenging van de geldigheid ofwel het betaalde bedrag terugbetaald.
Gewenste Oplossing:
Indien de geldigheid van onze tickets ( we hebben de duurste tickets aangekocht, nl die van het hoogseizoen) verlengd wordt zodat we een gepast moment kunnen kiezen om te gaan en niet zomaar het geld verkwist hebben.


