Klacht: Boarding pass

G.Yurtseven op 16 augustus 2018 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 16 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag hebben we de volle pond moeten betalen voor jullie pretpark.. helaas kwamen we met nieuwe regels tevoorschijn zoals de boarding pass o.a Python of dat nog niet genoeg is konden wij niet in de Python. De kaartjes waren op, als dit eerder vermeld zou zijn op een of ander manier hadden we er rekening mee kunnen houden! Wat een grote schande dat je na de loop van de dag met een verheuging in een attractie wilt en dit tegen komt. wij hadden toch wel wat beters verwacht na zo een bedrag die je betaald. Jammer dit!

Gewenste Oplossing:

Minder wachttijd en GEEN boarding pass

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Efteling

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Efteling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM