Klacht: benadering naar mensen met een verstandelijk handicap

G. Groothuis op 19 juni 2015 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 19 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We waren met een groep van 45 personen afgelopen maandag op Uw park. We waren er omdat onze woonlocatie (voor verstandelijk gehandicapten) 5 jaar bestaat en we voor het eerst samen met vakantie zouden gaan. Maandag hebben we dus Uw park bezocht, wat een feestje moest zijn werd al gauw een “nachtmerrie”. Daar waar in andere parken onze mensen vriendelijk werden benaderd was het hier verre van dat. Vaak moesten we bij attracties erg lang wachten (minimaal half uur tot 3 kwartier) op de meest onlogische plekken (vooral bij de vliegende Hollander moesten we 3 kwartier wachten met de felle zon in een claustrofobische gangetje helemaal afgesloten van alles.) Verschillende medewerkers kwamen langs, iedereen zou kijken waarom het zo lang duurde maar vervolgens kwam er niemand en bleven we maar wachten. Er zijn zelfs mensen weggestuurd omdat het te druk zou zijn. Ik kan nog wel even door gaan, met klachten op te noemen….. jammer…. we hadden er zo naar uit gekeken, we hebben het voor onze bewoners geprobeerd om het zo leuk mogelijk te maken, maar dat lag niet altijd aan de medewerkers in het park.
Vorig jaar zijn we met een stel bewoners bij toverland geweest, daar was de benadering voor onze mensen helemaal top!

Gewenste Oplossing:

Als mensen met een handicap op een vriendelijke manier bejegend worden, niet zolang hoeven te wachten (het is te gek dat er in de vliegende Hollander maar 1 bootje per 6 boten een gehandicapte mee mag terwijl we met een groep zijn en ook buiten al erg lang hebben moeten wachten. Ik hoop dat U het nog recht kunt zetten voor onze bewoners.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Efteling

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Efteling over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Efteling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM