Klacht: mijn telefoon

frankvson op 20 mei 2014 over E-Repair.nl in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 mei 2014

Een klant heeft zijn telefoon op 14 mei 2014 ingeleverd bij een monteur van E-Repair.nl, maar constateert dat de registratie van deze inlevering ontbreekt. De klant vraagt om opheldering over de status van zijn telefoon en de registratie, aangezien alleen een eerdere registratie uit 2013 zichtbaar is op de website.

Mijn Klacht:

ik heb mijn telefoon 14 mei 2014 ingeleverd bij een monteur bij het ene fomulier vult hij wel alles in en bij de andere die ik nu heb geen hantekening of naam van de monteur ik heb gevraagt of dat niet moest zegt hij nee dat staat op deze dus eigelijk vol goede bedoelingen laat ik het zo als het is en nu kijk ik op e-repair.nl en staat alleen mijn regestratie van 2013 vind het raar dat hij nu niet geregistreerd staat op het probleem van nu.
ik zou graag willen weten hoe het er voor staat met mijn telefoon en of ik hem nog terug kan zien
graag hoor ik van u

met vriendelijke groeten

frank van son

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik me telefoon weer werkend terug krijg.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM