Klacht: Liegen tegen klant

kierownik op 11 juli 2018 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Gister, 10-07-2018, zou een pakketje komen van bol.com, wij zijn de hele dag thuis geweest, hebben zelfs buiten gestaan om het pakketje op te wachten. Wij keken via de telefoon waar de bezorger was en die had aangegeven dat hij aan de deur was geweest en wij niet thuis waren!!! Dit terwijl wij dus voor onze deur buiten stonden. Ook stond er om 14:50 al dat hij om 16:51 ons niet had thuis getroffen, wij hebben toen gelijk naar jullie klantenservice gebeld en gesproken met Cathy. Dit was gelijk om 14:50. Grappige is dat als je vragen hebt je een nummer moet bellen wat 45 cent per minuut kost en we hebben 20min aan de telefoon gehangen met Cathy die ook aangaf dat het vreemd was. Wij hebben toen een klacht ingediend via de website van dynalogic met daarin ook de vraag om onze 20x45cent te vergoeden. Vandaag kregen we een mail waarin dit stond

Allereerst onze welgemeende excuses voor het ongemak. Wij hebben uw case zorgvuldig bekeken en zijn tot de conclusie gekomen dat de koerier bij u langs is geweest maar u helaas niet heeft aangetroffen. Spijtig om te vernemen dat de afspraak is misgelopen! Daar u aangeeft gewoon aanwezig te zijn geweest zal ik uw klacht doorzetten naar de desbetreffende afdeling om dergelijke situaties in de toekomst te kunnen voorkomen.

Voor het inplannen of wijzigen van een transportafspraak willen wij u graag doorverwijzen naar My Dynalogic. Wanneer het niet meer mogelijk is om een nieuwe afspraak in te plannen wegens een geannuleerde order willen wij u vriendelijk verzoeken om contact op te nemen met de leverancier. Ik begrijp dat dit uw vervelende ervaring niet zal veranderen, toch hoop ik u in de toekomst onze verbeteringen te kunnen bewijzen door te laten zien dat het ook in één keer goed kan gaan. Nogmaals onze oprechte excuses voor het ongemak en bedankt voor uw geduld.

Ervan uitgaande u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet | Kind regards We Care Team.

Er word dus gewoon langs het feit gegaan dat wij buiten stonden en hij dus 100% zeker niet aan de deur is geweest, want hij moest om rijden omdat er bij ons aan de weg gewerkt wordt.

Hoe kunnen jullie je We Care Team noemen en intussen maakt het niet uit wat de klant zegt.

Gewenste Oplossing:

Als dynalogic ons serieus neemt, als we onze belkosten van 20 min x 45 cent terug krijgen. En natuurlijk de bezorger ons pakketje deze keer wel afleverd!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Dynalogic

6 jaren geleden - Geachte klant, Zou u ons wellicht kunnen voorzien van het ordernummer van de betreffende levering? Dan kijken wij graag mee naar uw case. Hopende van u te vernemen. Met vriendelijke groet, Dynalogic WeCare-team.

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - 380048163

Bericht van Dynalogic

6 jaren geleden - Geachte klant, Bedankt voor het ordernummer. Wanneer wij naar de GPS data kijken zien we dat de koerier op de betreffende dag wel aanwezig is geweest op het betreffende adres. Wat er precies is misgegaan is ons ook niet helemaal duidelijk. We zien dat de order reeds op 11-07-2018 alsnog succesvol is uitgevoerd. Uw verzoek tot het vergoeden van telefoonkosten kan niet worden gehonoreerd daar wij meerdere (kosteloze) manier van contact aanbieden. Ervan uitgaande u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Dynalogic Wecare-team.

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - De bezorger is NIET aanwezig geweest op ons adres. Wij zagen via de gps dat hij geparkeerd stond bij de AH aan de overkant. Doordat hij ineens zag dat hijzij helemaal moest omlopen om bij ons adres te komen omdat ze aan de weg aan het werken zijn is hijzij NIET bij ons aan de deur geweest. U moet zich voorstellen dat wij buiten stonden te wachten op het pakketje (want door het gemak van de gps konden wij zien dat de bezorger aan de overkant was, dus wilde wij zo netjes zijn om het pakketje aan te pakken), daardoor konden wij 100% dat de bezorger NIET aan de deur geweest is want we gaan er van uit dat jullie bezorgers niet onzichtbaar zijn. Graag nogmaals GPS nakijken dan zult u zien dat hij niet de straat over gestoken is (wat ook niet mogelijk was want onze straat ligt al maanden lang van rotonde tot de hart van brabantlaan open). Mogelijkheden tot contact, de mogelijkheden zijn via de mail (wat al minimaal 2 dagen duurt en het niet meer actueel is, en u moet zich nogmaals voorstellen dat u buiten staat en dan ineens leest dat hij aan de deur is geweest wat zou u doen?), hier een kopie van wat op de website staat: Klacht of compliment indienen Wilt u een klacht enof compliment over Dynalogic indienen? Wij willen u vragen onderstaand formulier volledig in te vullen. Indien van toepassing streven wij ernaar binnen twee werkdagen doch uiterlijk binnen veertien dagen contact met u op te nemen. Indien u een vraag enof verzoek heeft omtrent uw afspraak verwijzen wij u naar MyDynalogic of u kunt het contact formulier invullen. Zou U 14 dagen wachten? U zou toch zelf ook willen dat het gelijk opgelost word? Dus wij verzoeken nogmaals 2 dingen: 1) Bekijk de gps nog eens goed en dan concludeert U dat hijzij nooit bij ons aan de deur is geweest. 2) Dat de mogelijkheden tot contact opnemen gering zijn of niet duidelijk naar voren komen op de website en dat onze vraag om het bedrag van 20x45cent te restitueren niet zo onredelijk is. Als een klant op MyDynalogic op contact clickt komt er alleen aan telefoonnummer naar voren dus zoveel mogelijkheden om MyDynalogic te bereiken is welgeteld 1. 2 linken onder toegevoegd dus samengevoegd 1 link is van Dynalogic met een webformulier waar je de kans hebt dat je 14dagen moet wachten of via MyDynalogic waar je dus de gps-tracking ziet als je daar op contact clickt is er alleen een telefoonnummer. Er staat een E-mail adres maar die is niet voor contact of klachten maar alleen voor afspraken, E-mail adres ook onder toegevoegd. Hopelijk maken jullie de naam Webcare Team dan ook waar! http:www.dynalogic.eunlcontact-1complimenten-en-klachten https:trackentrace.dynalogic.eucontact [email protected]

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 17 juli 2018 om 12:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

We gaan uit van de data welke wij in het systeem terug kunnen vinden. Hieruit kunnen we nooit halen of de koerier specifiek aan de deur is geweest maar wel of hij bij het adres aanwezig is geweest. Met deze reden werd ook aangegeven dat niet duidelijk was wat er dan precies is misgegaan. Nogmaals excuses voor het ongemak dat u hierdoor heeft ervaren.

Zoals aangegeven worden kosten voor telefonie niet gecrediteerd. Hierin kunnen we niets voor u betekenen.

Ervan uitgaande u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Dynalogic Wecare-team.

kierownik

Heeft op 17 juli 2018 om 12:37 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Deze klacht staat op opgelost maar is niet opgelost. Waarom staat er dat hij opgelost is terwijl er niets gebeurt is. Er word ook niet op ingegaan dat er geen gratis alternatieven zijn. Jullie zijn een slap aftreksel van een bedrijf die alleen geld willen zien als mensen bellen voor een oplossing. BAH... Ik hoop jullie nooit meer tegen hoeven te komen.

Alle klachten die gemeld zijn door