Mijn Klacht:
Ik heb oktober 2017 een nieuwe Smartwatch S3 SM-R760 via Ebay gekocht bij een bedrijf in Duitsland. Na een half jaar gebruik bleek dat het GPS signaal soms hapert en het niet doet. Telefonisch contact opgenomen met Samsung, ik mocht mijn horloge opsturen omdat hij nog binnen de garantietermijn viel. Ik heb toen ook het serienummer ingegeven, echter dit werd niet herkend. Ook hierover heb ik met Samsung gebeld, volgens Samsung kwam dit wel vaker voor, maar nogmaals, het zou geen probleem opleveren.
Nu het horloge sinds enkele weken bij Dynafix is, krijg ik het bericht dat mijn horloge afkomstig is uit een land dat buiten de Europese Economische Ruimte ligt. Hierdoor zou ik geen aanspraak kunnen maken op de Europese garantievoorwaarden en kan mijn horloge niet gerepareerd worden. Aangezien ik mijn horloge in Duitsland heb gekocht ging ik ervan uit dat ik Europese garantie had.
De twee Samsung medewerkers die ik aan de telefoon had, hebben mij niet gewezen op het feit dat mijn horloge uit een niet Europees land afkomstig was en dat ik hierdoor geen aanspraak kon maken op garantie. Als ik dit van tevoren had geweten, had ik mijn horloge niet opgestuurd. Nu worden mij onderzoekskosten verweten, alvorens mijn horloge teruggestuurd wordt. Ik wens niet voor deze onderzoekskosten op te draaien, omdat ik hier niet vooraf op gewezen ben. Ik heb dit inmiddels een paar keer via de mail duidelijk gemaakt, echter dan krijg ik telkens mails terug van geknipte tekst over het feit dat mijn horloge niet binnen de Europese garantie valt.
Gewenste Oplossing:
Ik zit nu al een aantal weken zonder horloge. Ik eis dat DynafixSamsung mijn horloge kostenloos terugzend zonder dat ik op hoef te draaien voor onderzoekskosten. Mijn horloge is ook niet gerepareerd.
