Mijn Klacht:
Al reeds bij Basic fit bekend. Is er per 13maart een mail uitgegaan met dubbele afschrijvingen. 31 okt werd de eerste afschrijving gedaan 1x 29,99. 12 dec 1x 29,99. 8 jan. werd ineens 2×29,99 afgeschreven. Dit hadden we in eerste instantie niet in de gaten. 5 febr. werd wederom 2x afgeschreven. De dubbele boeking van febr. Metéén gestorneerd, 4 maart werd ineens zoals hoorde weer 1x afgeboekt. Wij dachten mooi dan was het weer goed, dachten we. De dubbele boeking van Januari konden we niet meer storneren en dus de afschrijving van 4 maart gestorneerd. Dan was alles weer rechtgetrokken. Hierna de 13de van maart een mail eruit gedaan dat er iets niet helemaal goed gaat bij de administratie van Basic Dit klopte dus ook wel. Wij hebben even ter verduidelijking dus 5 maanden gewoon betaald 29,99 totaal 150 euro.
Op de mail van de 13de werd niet gereageerd. Om deze reden de 27ste nogmaals een mail gestuurd. Wederom geen reactie van basic. Toen maar eens gebeld met de debiteurenadministratie het 088 nummer. De eerste dame was zeer laconiek en vroeg geen gegevens en vond dat ik geduldig moest afwachten want ze hebben het zo druk. Want ja 4 a 5 weken reactietijd is blijkbaar voor basic heel normaal. Vandaag ligt er ineens een aanmaning op onze stoep dat we nog 67,50 moeten betalen. Hierover meteen gebeld en de jonge dame gaf aan nogmaals geduld te hebben ze had onze melding dan eindelijk doorgestuurd naar de desbetreffende afdeling. Op aandringen wilde ik iemand spreken die mij direct kon helpen want de klant laten uitpraten is ook nogal een dingetje en antwoord geven op specifieke vragen gebeurd al helemaal niet. Uiteindelijk heeft ze me gemeld via een chat op de website met de klantenservice te spreken. Dan had ik direct contact. Het was bijna 5 uur dus moest ook wel want het was einde werkdag werd me 10 voor 5 nog even gemeld. Uiteindelijk uit ergenis via de website een chat gestart. Ik kreeg te horen dat we 2 lidnummers hadden onder dezelfde naam en rekening, er was iets misgegaan bij de online inschrijving volgens de klantenservice. Vreemd, want dit hadden ze dan al meteen kunnen constateren bij Basic toen we de pas kwamen ophalen. Hoe kon het dan ook zijn dat het de eerste 2 maanden is goed gegaan en ineens januati hebben we 2 lidmaatschappen waar wij niks van weten. Ik vroeg naar een oplossing. Ze kon het reminderbedrag van 7,50 laten vervallen maar had geen oplossing voor het bedrag van 60 euro de 2 dubbele afschrijvingen die zijn verricht en bij Basic open blijven staan. Op de chat gemeld dat het natuurlijk te zot voor woorden is. Na betaling zou het recht getrokken moeten worden werd aangegeven. Gevraagd waarom wij 2 maanden eerst moeten betalen en dat ze dan pas hun financiële zaken op orde maken. Waarom laat je je klant eerst dubbel betalen? Regel het dan meteen en meld dat het in orde komt. De chat werd helaas afgebroken omdat ik zogenaamd 2min niet online was. Ik had net getypt en heb meteen na de melding op de chat weer een bericht gedaan. Ik snap wel dat de klantenservice geen telefoonnummer heeft. Ze kunnen hun klanten niet fatsoenlijk te woord staan, luisteren niet en oplossingsgericht dat moeten we nog maar afwachten. Ik ben klaar met Basic fit, het liefst zeg ik per direct op! Ik verwacht dat ik geen aanmaning meer ontvang. Slechte service! En nog maar de vraag wat nu? Ik ga niet dubbel betalen, lijkt me meer dan logisch.
Lidnummer 290012162
Gewenste Oplossing:
Als de dubbele betaling uit het systeem bij Basic fit is. Het bedrag van 67,50! en ik per direct zonder kosten mijn lidmaatschap is opgezegd en ik hiervan een bevestiging heb schriftelijk.
Nog geen half jaar bij Basic fit, wat een teleurstelling.

