Klacht: Dubbel programma gekocht

JohnClement op 17 juni 2018 over AVAST in de categorie Bewaking & Beveiliging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf AVAST
Status Open
Datum 17 juni 2018

Een klant heeft per ongeluk twee keer hetzelfde programma van Avast aangeschaft en hiervoor betaald. De klant probeert contact op te nemen met Avast om het probleem te melden en vraagt om een terugbetaling voor één van de programma's, maar kan de contactgegevens van het bedrijf niet vinden.

Mijn Klacht:

Ik heb per abuis twee keer hetzelfde programma gekocht en hiervoor ook betaald. Nu wil ik dit graag melden bij Avast, alleen zie ik nergens de gegevens van Avast. Ik wil sowieso van 1 programma mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik van 1 programma mijn geld terug krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AVAST

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AVAST nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM