Klacht: Opzeggen

Schueler op 10 december 2020 over DTG in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ DTG has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf DTG
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 10 december 2020

Een klant heeft telefonisch contact gehad met een medewerker van Youvia, waarbij werd bevestigd dat het bedrijf op het opgegeven adres niet meer bestaat. Desondanks ontving de klant een aanzienlijke factuur van een incassobureau, wat leidt tot onvrede over de communicatie en afhandeling van de situatie.

Mijn Klacht:

Telefonosch benaderd door Youvia. Gezegd dat bedrijf niet meer bestaat op gemelde adres. Bevestigd en nu door een Incasso bedrijf een dikke factuur gekregen. Voor een bedrijf dat ik communicatie doet mogen ze eerst wat cursussen gaan volgen.

M. Schueler

Gewenste Oplossing:

niets

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DTG over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM