Klacht: Pakket verkeerd bezord

Kavita86B op 17 november 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

DPD klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 17 november 2020

Een klant van DPD meldt dat een pakket, dat tussen half 4 en half 5 bezorgd zou worden, niet is aangekomen, ondanks een e-mail die bevestigt dat het pakket is bezorgd. Na contact met DPD, waarin een klacht werd ingediend, kreeg de klant te horen dat het pakket verkeerd was bezorgd en opnieuw zou worden afgeleverd, maar de bezorger is opnieuw niet verschenen en de klant weet niet waar het pakket zich bevindt.

Mijn Klacht:

Ik zou vanmiddag tussen half 4 en half 5 een pakket bezorgd krijgen. De bezorger is niet geweest maar krijg een mail dat mijn pakket bezorgd is. DPD gebeld en een klacht ingediend. Het bedrijf gebeld en die zou een onderzoek starten. Na 1,5 uur word ik gebeld, dat mijn pakket verkeerd was bezorgd en dat de bezorger hem spoedig zou bezorgen. Geen bezorger gezien en weet ook niet waar mijn pakket is bezorgd

Gewenste Oplossing:

Als mijn pakket is bezorgd! De bezorger mag hierop ook aangesproken worden!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM