Klacht: Geen bezorger aan de deur geweest wel een melding dat ik niet thuis was

Wimkap op 05 december 2020 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

DPD klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DPD
Status Open
Datum 5 december 2020

Een klant van DPD meldt dat er op een afgesproken tijdstip geen bezorger aan de deur is geweest, ondanks dat hij thuis was. Hij volgde de status van de levering en ontving later een melding dat hij niet thuis was, wat hij als bedrog beschouwt. De klant vraagt om eerlijkheid van het bedrijf, vooral tijdens drukke periodes.

Mijn Klacht:

Afgelopen donderdag zou er een pakket worden afgeleverd tussen 14 en 16 uur.
Ik ben thuis geweest vanaf 13.00 uur en kon het pakket nog mooi volgen met de mededeling dat de bezorger nog een x aantal adressen moest bezoeken.
Om 16.00 uur gekeken hoeveel adressen hij nog moest aan doen en op dat moment was er geen bericht meer.
De bezorger is niet aan de deur geweest en krijg ik de melding dat ik niet thuis was. Als het druk is meld dit dan en ben eerlijk. Dit is bedrog!!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer de waarheid wordt verteld

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM