Klacht: Pakket al sinds 14 augustus ‘held at customs’, daarna is het stilte.

Anthraciet op 30 augustus 2021 over Douane in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Douane is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Douane
Categorie Overheid
Status In behandeling
Datum 30 augustus 2021

Een klant meldt dat zijn pakket uit de VS sinds 14 augustus bij de douane vastligt met de status 'held at customs'. Er is geen communicatie over eventuele kosten of de status van het pakket, en de klant kan de douane niet bereiken voor informatie. Hierdoor kan hij het pakket niet op tijd ontvangen voor een belangrijke datum.

Mijn Klacht:

Mijn pakketje vanuit de US ligt al sinds 14 augustus bij de douane en heeft de status ‘held at customs’. Daarna is er niets meer gebeurd, ook geen email dat er kosten betaald zouden moeten worden. Douane is nergens te bereiken om te informeren wat er aan de hand is. Waarom is er geen email of whatsapp om ze te bereiken?? Ik had op tijd besteld om iets voor een bepaalde datum te ontvangen, maar omdat het nu al weken bij de douane ligt gaat dit niet meer lukken!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn pakket binnen een week ontvangen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Douane over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Douane in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Anthraciet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM