kerstkraskaart
Klacht van kerstkraskaart op 06 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
de kerstkraskaart vermeld een website om te zien of je prijs hebt maar ze is onbestaande . Lees meer
Bij Dirk van den Broek zijn in totaal 2.123 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 758 opgelost (35%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 26 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10 (afgelopen 12 maanden, 6 stemmen), over alle jaren 2.8/10 (641 stemmen). Dien een klacht in over Dirk van den Broek. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo... Lees meer >
U kunt een klacht over Dirk van den Broek indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Dirk van den Broek.
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.123 klachten over Dirk van den Broek ingediend, waarvan 26 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Van de klachten over Dirk van den Broek wordt 35% opgelost. In totaal zijn 758 van de 2.123 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Dirk van den Broek gaan over Supermarkten. In de afgelopen 12 maanden zijn 26 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met Dirk van den Broek via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Dirk van den Broek heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10, gebaseerd op 641 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft Dirk van den Broek een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10 uit 641 beoordelingen en een oplospercentage van 35% over 2.123 klachten. Of Dirk van den Broek betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Dirk van den Broek niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van kerstkraskaart op 06 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
de kerstkraskaart vermeld een website om te zien of je prijs hebt maar ze is onbestaande . Lees meer
Klacht van familie Nieuwboer op 06 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Ik kan de codes niet invullen. Volgens het kaartje kan ik tot en met vandaag insturen. Wat nu? Lees meer
Klacht van Denzel 1 op 06 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
ik kan niet mijn krasloten controleren Lees meer
Klacht van schaaphoen op 05 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
ik heb een actie code formulier gekregen maar kan nergens deze code invoeren Lees meer
Klacht van [email protected] op 05 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
van alles geprobeerd maar ik kom kras en win nergens tegen, of is dit om klanten te trekken? Lees meer
Klacht van Cap op 05 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Goeden middag. Laat ik beginnen met te zeggen dat ik nog nooit een klacht heb gehad over dit of enig ander produkt van jullie eigen merk.Echter deze rookworst was niet goed. De worst smaakte muf, eigenlijk gewoon heel vies!! Maar ook... Lees meer
Klacht van jan.w op 05 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
kan niet op de site komen Lees meer
Klacht van charly12684 op 04 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
Mijn vriend had ongeveer 2 weken terug een speelgoed van Maya de Bij gekocht, voor Sinterklaas, voor ons zoontje. Vanavond maakte onze zoon het open en zagen we dat het speelgoed een schommel ontbrak. Het doosje zat helemaal dicht, ook met... Lees meer
Klacht van Virginia Walian op 04 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
ik kom niet op de website om mijn actiecode in te vullen. Lees meer
Klacht van van den tweel op 04 december 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten
het niet kunnen vinden van de pagina via google chrome Lees meer