Klacht: diner cadeau verlopen

Diner cadeau op 13 december 2018 over Diner Cadeau in de categorie Waardebonnen- en voucher aanbieders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorig jaar heb ik 2 diner cadeau’s gehad van totaal 200 euro.
Het was een hele klus om deze uit te geven: 1 restaurant stond wel op de site maar accepteerde toch niet. Vorige week was is eindelijk in een restaurant die ze wel accepteerde: zijn ze niet meer geldig.
Ik dacht dat waardebonnen geen einddatum meer mochten hebben.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als zulke bonnen in ieder geval ingeleverd kunnen worden bij restaurants die ook op de site staan en dat ze minstens 5 jaar geldig zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Diner Cadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Diner Cadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM