Klacht: Grenst aan oplichting

W.Wensing op 04 april 2023 over Digihero in de categorie ICT, Internetbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Helaas heb ik vorig jaar in mijn modezaak op een veel te druk moment getekend voor een verlenging van 3 jaar, ingaande vanaf juni dit jaar.
De verkoper kwam in mijn zaak met het snelle verhaal dat het een zeer gunstige aanbieding zou zijn.
Begin dit jaar zag ik een verhoging van 20% op mijn factuur! Naar aanleiding daarvan ben ik er in gedoken. Het blijkt dat ik zeker 3 maal zo duur uit ben bij Digihero dan de aanbiedingen die ik o.a. van T-Mobile heb gekregen.
Ook is er discussie over een extra telefoonlijn voor het alarm die niet nodig bleek te zijn, waar ik ongemerkt vanaf eind 2020 voor blijk te betalen. Digihero is na veel gedoe bereid dit slechts gedeeltelijk te restitueren.
Ik heb geprobeerd er met Digihero uit te komen, maar dit lukt helaas niet, waardoor ik een advocaat moet inschakelen.
Met mijn eenmanszaak in/na de vervelende corona periode heb ik hier helaas niet op tijd aandacht aan kunnen besteden.
Ik hoor o.a. via mijn alarm installateur zeer slechte berichten over Digihero, en wil anderen waarschuwen voor dit bedrijf.
Het neigt naar oplichting.

Gewenste Oplossing:

Ontbinding van het contract, en volledige restitutie van kosten voor een extra telefoonlijn die niet nodig bleek te zijn, en ook niet in gebruik is geweest vanaf 2021.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Digihero

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Digihero nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door W.Wensing