Klacht: moet altijd 3 4 keer codes invoeren

renebogerd op 03 juli 2014 over DigiD in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DigiD
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 3 juli 2014

Een gebruiker van DigiD ervaart herhaaldelijk problemen met het inloggen, waarbij hij meerdere keren codes moet invoeren. Na het verstrijken van de tijd kan hij opnieuw proberen in te loggen, wat frustratie oproept. De klager vindt dat de overheid betere functionaliteit moet bieden om burgers te ondersteunen bij hun zaken.

Mijn Klacht:

moet altijd meerderekeren code invoeren en na dat de tijd is verstreken kan ik weer proberen in teloggen ik vind dit slech als de overheid wil dat de burgers hun zaken op een rijhebben moet jullie iets aangeven WAT WERKT jik zou eigenlijk wel willen schelden wand het werkt nooit in een keer bah

Gewenste Oplossing:

als het werkt en blijft werken

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DigiD

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DigiD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM