Klacht: DigiD app werkt niet op NFC Huiawei P20 lite

Corne55 op 30 juni 2019 over DigiD in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DigiD
Categorie Overheid
Status Open
Datum 30 juni 2019

Een gebruiker meldt dat de DigiD-app niet functioneert op zijn NFC Huawei P20 Lite, terwijl de NXT NFC-app zijn ID wel kan uitlezen. Hierdoor is hij gedwongen om een postaanvraag bij DigiD te doen. De gebruiker uit zijn frustratie over de kwaliteit van overheidsapps en het gebrek aan compatibiliteit met verschillende apparaten.

Mijn Klacht:

Mijn ID kan ik gewoon uitlezen met de NXT NFC app maar bij het aanmelden bij de DigiD app wordt de ID niet gezien.
en ben ik als nog verplicht om een post aanvraag te doen bij DigiD

Echt weer een App van de overheid. Zonder controle op alle apparaten op de markt zetten.

Gewenste Oplossing:

Als ook mijn telefoon die ik heb gekocht met NFC functioneerd met de DigiD app

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DigiD

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DigiD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM