Klacht: Pakket niet retour naar Zwolle voor afhaling

Welkom12345678 op 02 november 2013 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf DHL
Status Open
Datum 2 november 2013

Een klant uit Zwolle heeft klachten over de service van DHL, omdat het bedrijf zich volgens hem te veel beroept op de algemene voorwaarden en niet adequaat reageert op zijn situatie. Hij ervaart dit als slechte service en vindt dat DHL geen verantwoordelijkheid neemt.

Mijn Klacht:

DHL verschuild zich achter de algemene voorwaarden en reageert niet vanuit de klant, maar wat het beste antwoord vanuit DHL is. Slechte service!! Nemen geen verantwoordelijkheid.

Gewenste Oplossing:

Dat ze het pakje naar Zwolle service point sturen zodat mijn klant het pakje gewoon kan afhalen, zonder echter kosten. Ik heb immers al voor de verzending betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM