Klacht: Pakje niet geleverd en retour gestuurd terwijl ik thuis was

Nagtegaaltje op 10 juni 2024 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 juni 2024
Reactie van het bedrijf:

Goedemiddag, Bedankt voor uw bericht. Wat vervelend om te horen dat u het pakket niet heeft ontvangen. De bezorger heeft aangegeven dat het pakket niet kon worden afgeleverd op het adres vanwege een bouwplaats. Hierdoor gaat het pakket helaas retour....

Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 10 juni 2024

Een klant van DHL was op 10 juni 2024 thuis en zag dat de bezorger in de buurt parkeerde, maar het pakket werd niet afgeleverd. Na enkele minuten ontving de klant een e-mail waarin stond dat het pakket was geweigerd en retour was gestuurd, wat leidde tot frustratie over de gebrekkige service van DHL.

Mijn Klacht:

Mijn pakketje is niet door DHL vandaag (10 juni 2024, 13:25 uur) aangeboden aan de deur.

Ik was thuis stond op de galerij, zag dat het DHLbusje in de verte werd geparkeerd. Ik kon zien dat er een man uitstapte. Ik dacht die zal dan zo bij mij zijn. Hij ging naar huizen daar in de buurt. Ik ging naar binnen.

In de tussentijd dat ik op de galerij stond, had ik de deur openstaan zodat ik de intercom kon horen. Zowel deurbel als intercom doen het perfect. En hoor ik perfect.

Ik wacht binnen 2 minuten. Ik denk hij zou toch nu moeten komen. Ik kijk op mijn telefoon bij mijn mail. Zie ik mail v DHL: ontvanger heeft het pakketje geweigerd en deze gaat retour naar de afzender.

Dat heeft mij heel boos gemaakt. Ik vind dit erg schandalig, slordig en klantonvriendelijk. Ik heb meteen met DHL gebeld heb verhaal gedaan en klacht ingediend. Ze konden niks meer doen. Ik heb direct erna betreffende bedrijf gebeld en alles verteld want ik ga geen 2x de verzendkosten betalen.

Nu moet ik het even afwachten van bedrijf v pakketje. Anders maken zij er werk van.

Ik heb vaker gehoord van deze klacht. Van een buur en gelezen in reviews. Ik zou deze mensen ontslaan als ze hun werk niet integer en correct doen.

Ik hoop echt dat mijn klacht wordt doorgezet en de chauffeur wordt aangesproken. Ik wil dit niet nog een keer mee maken.

Mijn laatste 4 cijfers v track en trace zijn: 0295

Gewenste Oplossing:

Dat mijn pakketje alsnog wordt geleverd. Zekerheidshalve wil ik dat nu liever op een DHLpunt afhalen want ik heb er niet veel vertrouwen meer in.

Verder wil ik dat er echt werk wordt gemaakt en deze chauffeur er op wordt aangesproken.

En als dit zo vaak voorkomt, begrijp ik niet waarom DHL deze mensen nog in dienst laat zijn.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

DHL

Heeft op 10 juni 2024 om 17:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedemiddag,

Bedankt voor uw bericht.

Wat vervelend om te horen dat u het pakket niet heeft ontvangen. De bezorger heeft aangegeven dat het pakket niet kon worden afgeleverd op het adres vanwege een bouwplaats. Hierdoor gaat het pakket helaas retour. Ik wil u adviseren contact op te nemen met de verzender voor eventueel een nieuwe afspraak.

Ik hoop u zo voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Danique
DHL E-commerce E-care

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Nagtegaaltje

Heeft op 10 juni 2024 om 18:29 geantwoord

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

De oplossing op zichzelf is okay en heb ik vanochtend nadat ik belde met eerst DHL en daarna met de verzender toegepast. Daar was het advies van het bedrijf afwachten of het mogelijk toch naar een DHLdepot zou gaan om opnieuw aan te bieden en dan zou ik het bij een DHLservicepunt willen afhalen.

Waarom ik Nee heb gezegd op de oplossing omdat ik wil aangeven dat het niet de waarheid is wat uw chauffeur verteld. Er zijn 2 parkeerplaatsen nl. Op de één staat een hijskraan. Op de andere parkeerplaats staan géén containers of bouwmachines. Die parkeerplaats zit het dichtst bij mijn deurbel en brievenbus. Hij liep er niet eens naar toe. Hij stapte uit en is niet eens links afgeslagen naar het pand. Het is 30 seconden lopen van waar hij stond. Dus het was geheel toegankelijk. Ik ben er zojuist nog langs gewandeld op weg naar de winkel.

Én de reden van opgaaf dat ik het pakket aan de deur geweigerd heb is ook een leugen.

Ik vind het ronduit schandalig dat uw chauffeurs (dit gebeurt vaker volgens reviews op internet) er mee wegkomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nagtegaaltje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM